Базовий курс навчання включає в себе елементи одразу кількох курсів, включаючи “Місто”, габаритне водіння, елементи захисного та контраварійного водіння.

Ви будете їздити по дорогах загального призначення з першого ж урока – ми не прагнемо тримати вас на закритому майданчику. На автодромы, де виставлені вправи з конусами, ви навчитесь працювати з дзеркалами, їздити заднім ходом, базово паркуватися. Все решта будете освоювати в “бойових умовах” – на парковках у вузьких двориках, біля торгових центрів та ін. Ми навчаємо їздити зі швидкістю потоку, щоби потім, вже в своєму авто, вам не було страшно.

Кількість потрібних вам уроків індивідуальна, тому ми пропонуємо купувати їх по одному, а не обов’язковим пакетом – так ви не переплачуєте. В середньому, за нашими підрахнуками, потрібно десь 10-12 уроків. Ви можете припинити навчання в будь-який момент, коли разом з інструктором вирішите, що вам достатньо. Ми не радимо починати навчання, якщо у вас немає та не буде найближчим часом свого автомобіля. Якщо після закінчення навчання протягом місяця-двох не сісти за кермо, потім буде складно та страшно. В цілому намагаємось закінчувати навчання на вашому авто, щоб ви могли освоїти його габарити та особливості. 

Отже, якщо ви:

– хочете сісти за кермо, але не знаєте, як;

– вже за кермом, але весь час страшно;

– сідаєте за кермо та не страшно, але їхати виходить не дуже;

– сідаєте за кермо та не страшно і їдете наче нічого так, але страшно всім решта;

– стали жертвою навчання чоловіка або дружини, батька, знервованих друзів чи родичів…

То ми навчимо вас тому, чому не змогли в автошколі!

Страшно не буде. Дзвоніть.